| anonim_4396 a întrebat:

puteti sa-mi spuneti ce parere aveti despre fata asta? : https://www.youtube.com/watch?v=nA6v8E213dw...cea mai buna parere -Dau funda! e faza ca urmeaza sa-mi fie iubita,si stiu ca e prostesc sa a postat asta,dar ea are niste sfaturi bune si am sfatuit-o sa-si faca un vlog,si impartaseste destul de des pareri cu mine si mie-mi place de ea, dar vreau sa stiu si parerea voastra?

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Care fata? Pe Youtube este mesaj ca videoclipul l-ai eliminat tu.

Răspuns utilizator avertizat
| sweetangels a răspuns:

E ok fata. Bafta!

| boylivgume a răspuns (pentru sweetangels):

O parere mai dezvoltata

| MegamortX a răspuns:

Nu-mi place nici cum gândește, nici ce gândește.
Dar dacă tu ai sfătuit-o să-și facă lepra asta de vlog, vă meritați unul pe altul.

| mleonte81 a răspuns:

Fata ca fata...Incheierea slabut.

| boylivgume a răspuns (pentru mleonte81):

Pe mine nu ma interezeaza video-ul..ci cum arata sau cum gandeste ea, deci cum ti se pare?

| mleonte81 a răspuns (pentru boylivgume):

Eh acum tie trebuie sa-ti placa ca nu stam noi cu ea...fiecare cu gusturile lui.Ce sa spun acuma...o fata ca oricare alta fata.