| Vasile742 a întrebat:

Buna, recent am făcut sex cu iubita si începutul a fost hot dar am hotârat sa ejaculez in baie pe chiuveta, si dupa m-am spalat cu sapaun si apa calda, si ma gândeam ca pot rămâne spermatozoizi in penis dar si mam pisat in chiuveta, ar fi posibil sa mai rămână spermatozoizi in penis? Ca dupa asta am continuat sexul fara prezervativ, sunt sanse sa fie însărcinată? Dau aceasta intrebare pentru a dovedi mie ca nu-s sanse si nu fiu stresat, rog seriozitate

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Iti spun cu seriozitate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, există șanse să mai fie sperma, destul de mari după o ejaculare.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt sasne de sarcina, fiindca intotdeauna raman spermatozoizi dupa ejaculare, in interior, pe teava.

| dullcat a răspuns:

Urinarea se face numai la vasul de toaleta, asta daca ai bun simt(nu pare), iar in rest, de citit:

https://www.sfatulmedicului.ro/......cina_17592

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ai făcut ce ai spus în enunțul de mai sus, șansele de a ramane gravida sunt mici. După 21 de zile de la ultimul act sexual, faceți un test de sarcina, care va va spune dacă iubita ta este sau nu gravida.

| KKK111 a răspuns:

Da. Sperma continua sa curga din penis cate putin in urmatoarele 10 minute, chiar si dupa ce ai urinat. Este indicat sa storci penisul bine de tot si sa te asiguri ca nu mai curge nimic. Parerea mea sa faca un test de sarcina peste 7 zile si nu mai fi atat de prostut ca devii tată mai devreme de timp

| Pacesica a răspuns:

Chiuveta ramane gravida