| Sunny89 a întrebat:

Este posibil ca o fata sa ramana insarcinata daca ti-ai dat drumu in prezervativ dar dupa 15 minute sa faci iar sex cu ea dar fara prezervativ? fara spalat, dus ceva ...sau mai ramane pe "tzeava" ceva big grin?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Absolut! Spermatozoizii raman pe uretra si la exteriorul penisului, asa ca sansele sa ramana gravida sunt extrem de mari.

11 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Mda o sa fi tatic.

| sinx a răspuns (pentru briosicabriosel):

Ceea ce nu mereu inseamna un lucru rau. Nu-l mai speriati. Merita respectul nostru si doar pentru simplul fapt ca se ingrijoreaza. Sunt multi, chiar si pe TPU, de va ingroziti daca vedeti cum gandesc.

Unul e chiar aici, si oricat m-as chinui sa-i explic, nu pricepe idiotu`
http://www.TPU.ro/......nsuri-gen/

| briosicabriosel a răspuns (pentru sinx):

Am vazut intrebarea. e un tampit. da tot respectul pentru ca se ingrijoreaza dar trebuie sa aiba grija... asta e poate nu a stiut, dar fiecare greseste

| HackMyWorld a răspuns:

De ce in 14 zile, un test de sarcina se poate face dupa 48 de ore! Bineinteles ca poate sa ramana sperma " pe teava ". dar in rare cazuri. Sa fie cu noro, mult succes, si data viitoare foloseste prezervativul si tura a doua :*

| HackMyWorld a răspuns:

Noroc* happy scuze

| sinx a răspuns:

Sansele sunt chiar foarte mari. Acum intrebarea mea logica este de ce prima oara ati folosit prezervativ si a doua oara nu? Chiar nu pot sa-mi explic asta.

| lkgeo a răspuns:

Se poate sa fi ramas dar 90% cred ca nu a ramas
succes

| Zozoleparfumath a răspuns:

Exista posibilitatea de a ramane,desi spermatozioizi nu rezista mult, fara spalarea organelor genitale s-ar putea sa existe, sa faca un test de sarcina in 14 zile. bfta

| Sunny89 explică:

Sinx a doua oara nu am mai avut prezervativ straight face si la mijloc au fost si 2 sticle de vin si uite asa amandoi ne-am lasat dusi de val si am facut-o fara. Abh raspunsul tau ma sperie ingrozitor de rau dar cred ca e cel mai aproape de situatia de fata, insa totusi sper sa nu o fi lasat nimic in urma. Si data viitoare ori renunt la femei ori la vin big grin ...sau sunt mai atent

| sinx a răspuns (pentru Sunny89):

E de inteles... cand te ia valul cu greu te poti stapani. Cel mai bun lucru pe care il poti face tu e sa ii fi alaturi si sa o intelegi orice ar face vis-a-vis de situatia asta. Cel mai bine e sa isi ia un test de sarcina. Nu costa o avere. Iti mai zic inca o data. Sprijin-o moral si incerca sa o linistesti si sa ii zici ca o sa fie bine. Se poate rezolva.

| Sunny89 explică (pentru sinx):

Ms pentru sfat si apreciez!