| anonim_4396 a întrebat:

Recent am observat un baiat mai mare ca mine, care ma priveste insistent, fix in ochi, pana cand trecem unul de altul. Nu imi vorbeste pe net, dar atunci cand trec pe langa el tace pana ies din peisaj si cand vorbeste cu cineva se intoarce spre mine. Nu stiu ce sa cred, ar putea sa ma placa sau doar se joaca cu mine?

5 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut,
Poate sa te placa dar nu are curajul sa-ti zica acest lucru.Asa fac multi baieti.
Pa, pa

| Rooobi a răspuns:

Da te place. Eu sunt baiat si fac ce face baiatu de care ai povestit. Si mie imi place de o fata mai mica cu un an. Daca vrei lasa-mi un mesaj cu id-ul tau de mess, poate vorbim si ne ajutam cu ideihappy.

| DaianaBojin a răspuns:

Da,ar putea fi posibil sa te placa, dat fiind faptul ca sunt fata, dar si eu fac acelasi lucru si daca vrei sa afli cred ca ai putea sa vorbesti cu el, fa cunostiinta cu el.

| ILoveHim a răspuns:

Da. cred ca te place pentru ca am patit si eu acelasi lucru happy
Cel mai bine e sa te imprietenesti cu el.
Succes:*

| Brunetica_Elizabeth_1994 a răspuns:

Eu cred ca te place deoarece cand un baiat te plage n-are tupeu sa-ti vorbeasca pentru ca asa sunt ei mai timizi cand se indragostesc. Si tio spun pentru ca stiu asa mi-a zis mie un baiat ca inainte nici nu vorbea cu mine pentru ca ii era rusine.