| Albãstriţaxx a întrebat:

Deci...la mine la scoala este o fata...in a 8a.big grin. Dupa scoala, ea merge cu niste baieti spre casa. Odata, am avut acelasi numar de ore.Am fost nevoita sa trec cumva pe langa ei ca sa ajung si eu acasa laughing.

Pentr ca imi era foartee rusinee, m-am dus pe cealalta parte de drum, si am observat ca un baiat [din gupul fetei aleia ] se uita insistent la mine. puppy dog eyes
Fata: Iti placee, a? >:
El : [A ramas cu privirea la miiine ]
Ea l-a luat de mana si l-a tras pana la mine, si a spus: Vrei sa faceti cunostinta? Si eu am zambit, un fel de nu stiu laughing))
A intrebat-o cum ma cheama laughing dupa el a fugiit [cred ca de rusine] laughing

In alta zi, am vazut o prietena ca statea in fata blocului ei.Am salutat-o si am stat putin cu ea [sa vorbiim..nu ne vasusem de mult].
Ei treceau pe acolo, si acel baiat iar s-a uitat insistent la mine.

Credeti ca ar putea fi ceva? >:
App, stiu ca am scris cam incurcat povestea asta laughing)) Sper ca va descurcati sa o intelegeti puppy dog eyes
Fundaa pentru. cel mai bun raspuns! :X

8 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Ii place de tine, dar este timid. Daca iti place de el, fa rost de facebook-ul lui, sau id-ul lui sa vorbiti.
Bafta!

| ღDiissyღ a răspuns:

Ar putea fi ceva, zic eu, dar cred ca totusi ar trebui sa vorbesti cu el.

| neutrino a răspuns:

Eu m-am descurcat, tu nu.

| anonimguy3 a răspuns:

Ii place de tine, dar e timid. Asa sunt si eu cu o colega de a mea.Doar ca intre noi sunt scantei.
Concluzie daca el nu face primul pas fal tu, nu sta ca o tuta, actioneaza!
Success!

| Ƨirenia a răspuns:

Mdeeh thinking s-ar putea să-i placă de tine. Dar tot aşa de uşor poate fi o iluzie.

| Bruninhos a răspuns:

Nu cred ca poate fii ceva, daca era ceva cu adevarat in mintea lui ti-ar fi spus drept in fata nu ar fi luat-o la sanatoasawinking

| sharlyn a răspuns:

Da incurcata povestealaughing dar am intetles-o laughing Eu cred ca te place de aceea se uita insistent la tine de ce s-ar uitat daca nu te-ar placea. Sper ca ti-am fost de ajutor.Bafta daca si tu il placi. :*Pupici...

| AnonimAnonim456123456123 a răspuns:

Sincer? Si eu am patit chestia asta...si dupa mi-a facut cineva cunostinta cu el...si apoi am fost impreuna.Deci se poatebig grin Dar nu cred ca va dura foarte multsad
Funa?puppy dog eyes