| PiersicutzAa a întrebat:

Imi place de ceva vreme de un tip, dar nu stiu daca si el ma place. Pe mess si la telefon vorbeste frumos cu mine, chiar ma alinta, insa fata in fata e putin diferit tace mai mereu si trimite sms-uri si ma priveste insistent. e posibil sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Buna. Inca nu ti-ai dat seama ca tipul e timid?
Da te place, dar nu are curajul sa te abordeze. Mai bine fa tu primul pas. Nu mai pierde timpul. Sho pe el cat mai ai ocazia. Numai bine.

6 răspunsuri:
| TheSearcher a răspuns:

Da. doar ca este timid ^^.mai vorbeste si u cu el. ca sa se simta in largul lui. sa isi dea drumul; p atunci vei cunoaste persoana care vorbea si pe mess, si la telefon ^^

| pynnk a răspuns:

Te place dar este mai rusinos :d cui ii trimie sms.uri?

| Rucsiii a răspuns:

Da, eu cred ca te place. Si cred ca atunci cand va vedeti, ezita oarecum. Fiindca e timid, una e la telefon, alta e fata-n fata.Ai rabdare cu el, cunoasteti-va mai bine, deveniti mai apropiati si o sa-si faca curaj. Timpul la rezolvawinking Succes!:*

| claudiu_7386 a răspuns:

Bun raspuns ciubacka.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte posibil.Dar si mai posibil e ca el sa fie mai timid si sa nu-ti spuna direct din mai multe cauze.Sincer,sa fiu in locul tau eu as incerca sa fac primul pas sa-l "pornesc" pe el.Nu stiu de ce voi fetelor vi se pare inadmisibil sa va declarati dragostea si absolut tot timpul asteptati ca baietii sa faca primul pas ca doar asa e"regula"...pe naiba.

| underline_7590 a răspuns:

Sigur te place big grin. probabil si el gandeste la fel de tine. incearca sa faci primul pas, nu ai nimic de pierdut, alfel ai putea sa il pierzi pe el. Mult Success big grin si sa ne spui si noua cum a iesit