| anonim_4396 a întrebat:

revin, din pacate e vorba tot despre cel casatorit. a fost nunta la care am participat eu cu familia, el la fel(cu sotia si socrii)cum au ajuns ma cauta cu privirea prin tot localu. masa mea era in spatele lui, mereu se intorcea si se uita la mine. iar daca nu eram la masa, tot ma gasea cu privirea si se uita. cand m-am apropiat ma intreaba "singura? prietenul unde e?"i-am zis ca nu am si am plecat. dar a intervenit o problema, a trebuit sa plec de la amsa unde stateam. m-am mutat la alta masa, nu ma simteam bine. asa ca am fost nevoita sa ma duc la masa la care era si el. am stat langa sotia lui, asta cat era plecata. cat timp lipsea stateam langa el, ma chema pe scaun langa el, vorbea tot timpul cu mine, imi spunea ca imi sta bine, mi-a marturisit ca sotia sa nu stie ca el inca mai a re cosmote si multe chestii. m-a invitat la dans. sotia lui era invizibila pentru el. ii cersea atentie, dar.degeaba. cand dansam ma tinea fff strans de mana. de ce oare? si la un moment dat m-a strans f rau, eu am pus capul in jos, apoi mi-a facut semn tot din mana sa ma uit la el si cand m-am uitat ma privea si imi zambea. se uita in decolteul meu. mi-a si zis "ce priveliste frumoasa"si l-am atins asa cu mana pe barba. apoi a dansat o tipa arabeste, toata lumea s-a ingramadit pe ringu de dans unde era ea. numai noi doi am ramas la masa, si i-am zis "tu nu te duci sa vezi? si mi-a zis "nu. ma duc numai daca te duci tu sa dansezi langa ea" apoi cand s-a intors tipa se uita la ea si i-am dat asa cu mana pe la ochi, dar in gluma, vroiam doar sa-l atentionez ca l-am vazut. azi-noapte am vb putin prin sms, l-am intrebare cum s-a simtit la nunta si mi-a zis "rau, ca nu m-ai sarutat si pe mine" cand a plecat m-a pupat pe obraz, fiind singuru care a facut-o din familia lui. ce parere aveti?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părerea mea este că vrea doar să se distreze cu tine, nu își va lăsa familia pentru tine.
Și tu nu mai sta de vorbă cu oameni cu coadă și obligații, nu ai viitor alături de ei. Trec anii, ei rămân cu familiile și tu singură.
Pa, pa.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus zăpăcito! Părerea me o cunoști, cred că de-acum te-ai săturat să o mai citești, dar repet, individul se joacă cu tine, profită de tinerețea și de naivitatea ta, nu are nici un fel de scrupule, își sfidează familia și-și bate joc de tine. Chiar mă gândeam că ai reușit să te desprinzi de tipul ăsta și că ți-ai găsit liniștea și echilibrul de care ai atâta nevoie la vârsta asta... Tu chiar nu ai găsit altceva mai bun de făcut decât să-i faci jocurile individului ăsta?
Of renunță la relația asta, nu-ți face decât rău.
Gânduri limpezi să ai!

| ynna93 a răspuns:

E un nesimtit.mai ales ca era sotia lui de fata.eu nu inteleg de ce femeia aia nu-l paraseste.ca`i clar ce fel de barbat e.sau poate nu si-a dat seama.dar niciodata nu`i prea tarziu.dar tu nu te mai baga.nu stiu de ce ai si acceptat sa dansezi cu el.dar nah ti-ai facut naravu` uita`l asa cum ai zis.el vrea sa te f**a si apoi te lasa.din cate imi amintesc esti si minora.te tine asa pana faci 18 ani si gata te aranjeaza si te lasa.ca sa nu auba el probleme la ce te astepti? un barbat care inseala o data o femeie, o va face si cu cealalta cu care a inselat`o si tot asa.asta`i in sange.

| MuñequitaLoka a răspuns:

Scuze ca zic, dar un porc... avand in vedere ca e casatorit :/

| euI a răspuns:

Este casatorit nu estebine ce faci apoio viata vei avea p3 constiinta femeia aceeia. eapoate il iubeste poti fi pusa inviata in locul eigandeste-te bine lace vrei sa faci...

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Ca isi cauta o amanta, dar nu te incurca cu asa ceva, cum face cu tine face cu toate.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Si eu sunt indragostita de unu insurat.dar eu eram cu el.si m am despartit si dupa s insurat.nu are cununie, nunta.nimic.dar fie.eu zic sa nu te incurci.Iti spun din propria experienta.asculta ma pe mine ca eu trec aucm prin ce treci tu.EU IUBESC...il IUBESC si am gresit.nu te incurca.lasa lsadramaneti amici.chiar daca te doare.crede ma din suflet.te sustin sad