| Anonimul69699 a întrebat:

Va zic cat mai pe scurt, ieri am iesit cu o fata, pe la 22, am stat si apoi am mers pe un mal de apa sa stam amandoi, am sarutat-o si am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna, ea a zis clar, da, am mers noaptea prin oras (00:30), sarutand, tinut de mana blabla.Am stat pana tarziu la 10km de casa(1:30), pentru ea.Azi in schimb, am iesit cu ea dar, cand plecat o prietena, chema alta si alta, eu stateam pe banca, ele vorbeau si cam atat.Am mers la un grup, si acolo era o fata care se uita la mine, nu o cunosteam, daca mergeam langa fosta mea imi tot ziceau sa plec ca vorbesc, ok am plecat, eu cu ea ne tineam de mana si a zis fata de la masa, "Asta e iubitul tau?" si ea a zis "Da" (fata se uita cu scarba la mine) si au mers sa vorbeasca in timp ce eu stateam si ma jucam carti.Vine fata jos, iubita langa mine, isi pune picioarele pe mine, ne pupam alea alea si fata aceea s-a ridicat de la masa iar iubita mea a plecat si si-a luat si ghiozdanul. Dupa aceea se uita ea la mine cu ura si zice, "stii ca ea se vrea sa se desparta de tine?" si am zis ok, nu am bagat-o in seama, o suna fosta si vorbesc, eu stateam pe telefon si a zis aia ba, iubitul tau e inca aici si se uita ca boul la poarta 9 la mine, eu nu stiam ce se intampla.Mi-a zis sa plec de acolo, am plecat si pe drum i-am scris de ce s-a despartit de mine? Ca nu mergea relatia, (relatia mergea chiar ok, radeam ne tineam de mana, glumeam, ne loveam, tot tacamu, adolescenti) si a zis, cu ce am gresit? Cu nimic.Tot isi cerea scuze blablalba, si a zis ca avea un sentiment de care nu era sigura.Mna eu sufar foarte mult chiar si pe o perioada scurta..care e parerea voastra? Astept raspunsuri, multumesc.

9 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Omule, eu zic sa fii fericit ca ai scapat de asa specimen. Stai linistit si cauta alta cu toate tiglele pe casa.

| Anonimul69699 explică (pentru GdX):

Am scapat dar, stii, la cat de des imi fac eu iubite. nu e chiar asa de usor sa treci peste pentru ca cine stie peste cate luni imi gasesc perechea, da da, nu e obligatoriu dar eu nu prea am prieteni si incerc sa imi fac o persoana mai speciala care, poate iesi cu mine sa petrecem mai mult timp, m-am saturat sa stau cu gastile pe cartier, vreau sa o las mai moale

| GdX a răspuns (pentru Anonimul69699):

Calmeaza-te. Nu ai 50 de ani sa zici ca iti e greu. Esti copil. Vrei sa rasara asa la primul pas?

| OldSoul a răspuns:

Si pana la urma, pentru ce sa suferi? Pentru una care nu are o opinie proprie? Care se lasa influentata de ceilalti?
Zi mersi ca ai scapat de ea dupa o zi, ar fi fost pacat sa stai un an cu ea, ca mai apoi sa te paraseasca, atunci trebuia sa suferi, nu acum.

| Anonimul69699 explică (pentru OldSoul):

A trecut, stai linistit

| alina2k18 a răspuns:

Deci nici macar 24 ore nu a tinut ''relatia''?
Ahahhahahahahaha

| Anonimul69699 explică (pentru alina2k18):

Nu vad nimic in asta amuzant, nu cred ca in 2018 ar trebui sa ai prieteni, care sa rada de iubitul tau, ca arata nu stiu cum, daca ei ii placea de ce au zis toate ca sunt urat sau ce au mintit pitipoancele alea pe acolo? Era clar ca ma iubea dar dupa ce a vb fetele cu ea s-a despartit de mine, nu e de relatie, e ca posibil am pierdut pe cineva care ma iubea cu adevarat din cauza unor pitipoance, intelegi?

| Basilievski a răspuns:

Daca asta e cat mai pe scurt, mi-e frica sa vad varianta lunga.

| Anonimul69699 explică (pentru Basilievski):

Cam asta e varianta lunga, atat ca nu am inclus distanta parcursa si vorbele altor persoane.