| Nooooooonameee a întrebat:

sambata este ziua unui prieten de al meu si implineste 24 de ani, as vrea sa-i fac cadou ceva facut de mine, nu prea am bani sa-i cumpar. As vrea sa stiu si cum se fac. Fundaa:* ( scuze categoria)

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i ce ai pe suflet si ofera-i un pupic, asa cum numai o iubita stie!

| Nooooooonameee explică (pentru neutrino):

Nu este iubitul meulaughing E un simplu prietenlaughing

| rapidistzu a răspuns:

Buna,majoritatea fetelor au un talent pe care baietii nu il au, si anume ''desenul'' incearca sa ii faci un portret sau un colaj de poze (cele mai haioase)big grin

| Nooooooonameee explică (pentru rapidistzu):

Vai, am o idee. Mersii mult de ajutor!happy

| rapidistzu a răspuns (pentru Nooooooonameee):

Daca as putea primi o funda ar fi superbig grin(am doar 3laughing )ce zici?
Si ce idee ai?

| Măă_Claudiu_1995 a răspuns:

Parerea mea este sa ii ei totusi o sticla de vin. Si un la multi ani venit din inima si un la multi ani calduros. Si este de ajuns :* Dunda? puppy dog eyes