| HardcoreCountry a întrebat:

Sambata e ziua de nastere a unui prieten bun, implineste 14 ani. Nu am nici o idee, nu stiu ce cadou sa-i fac. Bani nu prea vreau sa-i duc, dar altceva nu stiu ce. Poate ma ajutati voi!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| andreushk a răspuns:

Si eu de curand ma avut aceeasi problema happy m-a ajutat mama chatterbox cu ideile ei stralucite laughing. i-am luat un tricou cu ala din familia simpson, o masinuta( de jucarie ) mica rosie happy si un set parfum cu spray si ca sa fie surpriza mai mare le poti impacheta in hartie de cadouwinking gasesti la xerox happy sper ca te-am ajutat. funda?smug

| MusicWordPrincess a răspuns:

Pai poate ceva de imbracat(mie mi-ar placea sa primesc de ziua me aun tricou)sau un sidu cu ceva muzica care ii place(daca sti)sau ceva de care tu sti ca are nevoie