| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Sambata facem 4 anisori si cred ca imi vine.E ca naiba...nu stiu ce sa fac.Cum pot sa imi intarzi menstrautie? Nu cred ca se poate...

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai cum, ăsta e organismul tău, ceasul tău biologic, nu il da peste cap pentr u o prostie, că tu vei suferii nu altul.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, sărut mîna, multă sănătate.

| 愛日本 a răspuns:

Of.of, menstruatia asta...

| Emilian65 a răspuns:

Vreti sa sarbatoriti 4 anisori cu un act sexual de toata frumusetea? Daca ciclul menstrual iti vine tocmai in aceasta zi, amanati actul sexual si-l faceti dupa ce iti trece ciclul.

Răspuns utilizator avertizat
| Beautifulbutcold a răspuns:

Nu ai cum sa iti intarzii menstruatia.
Gaseste alt mod de a sarbatori si o faceti dupa ce iti trece.