| Smileisfree a întrebat:

Sambata este ziua mea de nastere si implinesc 14 anisori love struck. O sa am 8 invitati dar problema mea este ca nu stiu ce sa facem in afara de sa mancam, sa facem poze si sa dansam sad. Ati putea sa imi dati cateva indicatii va rog?:* Multumescbatting eyelashes

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Bataie cu perne, mergeti afara, va jucati pe pc...

| Pixel2009 a răspuns:

Noi ne-am distrat foarte tare duminica trecuta tot la o aniversare jucand volei. Am facut si o bataie cu niste mingi mici colorate de plastic laughing Seara, am jucat pedepse cu sticla. Ca sa aiba efect jocul cu sticla ar trebui ca macar tu sa te gandesti la unele pedepse "adevarate". Puteti juca si carti sau alte jocuri iar cel care pierde sa primeasca pedeapsa de al cel care iese primul din joc [ castigatorul ] Funda?:d

| anonimussssssss a răspuns:

Jocuri:adevar si provocare.cel mai jucat la petreceri FUNDA:*

| ovidius a răspuns:

1. ziceţi bancuri
2. karaoke
3. jucaţi un joc (deşi în 8+1 e cam greu să găseşti ceva)

| BassBooster a răspuns:

Normal... eu ma price la petreceri.happy
Uite aici o lista ce fac eu cu prietenii mei cand dau/dam petreceri:
1. Jucati barbut(cu zaruri aruncati cu zarul si cine da nr. mai mare ia tot(pe ce ati pariat)si daca e egalitate aveti un mic duel pana da cineva un nr mai mare)
2.Va uitati la filme de groaza(daca stau peste noapte)daca nu va uitati la filme de comedie, sf, actiune...
3. Jucati "Sticlutza"(acest joc se joaca in urmatorul fel:faceti un cerc toti care sunteti(PS:trebuie si fete), vei avea nev de o sticla de sticla(nu de plastic) si invartiti sticla iar daca pica cu capacul spre tine tu vei saruta persoana care a picat fundul sticlei.(dar trebuie sa te pui fata,baiat, fata, baiat, ca sa nu trebuiasca sa saruti baiat pe baiat)
4. Jucati adevar sau provocare.(jocul meu preferat. mai ales daca e si putin perverslaughing) dar e ok si fara d'astea de ex. tu intrebi adevar au provocare? pe cineva si el trebuie sa aleaga. daca zice adevar i pui intrebarea asa:E adevarat ca... iar daca alege provocare:Te provoc sa faci ceva.(te gandesti tu)
5.Va jucati ceva pe PC. de ex ceva cu lupte si faceti campionate...
6.Beti bere, vin...(dar cu asta trebuie sa fie de acord parintii. sa nu faceti daca nu va lasa ca dupa aia intrati in belelelaughing crede-ma nu vrei sa stii cum e happy
7. faceti concurs cine mananca mai mult!laughing

Si cam atat... eu ziua de 14 ani am tinut-o la munte... s eram singuri intr-o cabana, am avut libertate 100%. Muuulte chestii am facut dar nu ti-as sugera sa le faci asa ca La Multi Ani, tot ce vrei sa ti se implineasca sh Distractie placuta! Salut! (PS: sa nu uiti de buletinlaughing

| AnYkA52 a răspuns:

Pai daca cea mai buna prietena / prieten al tau este printre ei spune-i sa ramana la tine si sa faceti o petrecere in pijama. Daca parintii tai te lasa poti invita mai multi copii. Vreo 4 care crezi ca iti sunt mai apropiati. Daca esti fata va puteti machia legate la ochi. Sa cititi reviste. Etc. Eu asa am facut. Fundoi?

| WithinYourSkin a răspuns:

Ati putea viziona un film impreuna happy si...Multi inainte! happy