| Babyyy a întrebat:

scuzati categoria :d

Am un telefon Samsung E250 cu card de 2G, inainte cand imi trimitea cineva melodii le gaseam. dar acum cand imi bag melodii cu USB`u sau prin bluetooth nu le mai gasesc, niciunde, nici in cartela de memorie nici in tel
As vrea sa ma ajute cineva care stie. Multumesc

fundita :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut un Samsung J700v si tot asa imi facea... dar daca ii dai o tranta si il vinzi la un atelier de telefoane sau il dai la schimb pe alt telefon totul va fibinelaughing

| adyadi10 a răspuns:

Cel mai probabil numele fisierelor contin mai mult de 52 de carctere(nu stiu exact daca asta e nr) incearca inainte sa bagi melodiile sa elemini chestii de genu...by www.google.ro din numele melodiei etc.