| SlowLikeSnow a întrebat:

scuzati categoria dar ce mai stiti de bietul HUIDU? cel de la carcotasii am auzit ca a avut accidentsad

5 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Astea sunt blestemele lu Zavoranca, Becali si Vadim. laughing

| anaid a răspuns:

Este in stare stabila in cel putin 24 de ore o sa se trezeasca...si o sa fie bine(spun aia pe realitatea)
aia pe antena 3 spun ca e bine si-a recunoscut sotia si pe gainusa... dar cum draq sa ii recunoasca daca e inca in coma?:-| cine ii mai intelege?
Sa speram ca e binehappy

| zuzu a răspuns:

E in coma xD

| LoveAngel223 a răspuns:

Da. dar nu mai este intr'o stare atat de grava din cate am inteles eu si ca peste cat va timp va fi transportat aici in Romania

| Renov69 a răspuns:

Eu cred ca e mana lu' Badea lu' Mircea Badea 8-)