| anonim_4396 a întrebat:

Ați auzit ce sa întâmplat cu Șerban Huidu? A avut accident cu mașina! Cine știe mai multe informații, please!?

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Depasire neregulamentara, masina a intrat pe contrasens si a omorat 2 persoane.Vinovat 100% Huidu.

| Ursuletz234 a răspuns:

S.Huidu a depasit neregulamentar pe linie continua sa ciocnit frontal cu o dacia logan care circula regulamentar, a omorat 2 persoane i-ar 5 sunt ranite dintre care o femeie de 50 de ani care este in acest moment in sala de operatie,el este in coma avand clavicula rupta, glezna fracturata, si capul spart in 2 locuri,