| somethingelse a întrebat:

scuzatzi categoria! pls hellp.am niste vergeturi albe pe picioare sus lateral. aproape ca se fac si pe fund...sunt disperata.nu mai stiu ce sa fac cu ele.ma deranjeaza foarte tare si se vad foarte urat, mi e si jena sa imi iau costumul de baie pe mine. o solutie pls? crema, ceva, orice.va rog, sunt foarte complexata...

2 răspunsuri:
| natalia_7677 a răspuns:

Buna exista creme si lotiuni anti-celulita. Poti cere la farmacii sau la avon exista ser concentrat anti-celulita sau la oriflame. acum tu alegi de unde le cumperi

| somethingelse explică:

Heloou fata nu e vorba de celulita laughing) ci de vergeturi...oh go on.doamne laughing)