| YubithaTha a întrebat:

scuze categoriabig grin dar vreau si eu niste status scurte.
dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Gabriela_3094 a răspuns:

Le dai la o parte si mergi mai departe!
Si imi amintesc "ii am pe ai mei cu mine" Orice`ar fi "cu ei e un pic mai bine"
Oricare va fi "ea" nu va purta amprenta meaa!

Doi ingeri, un peisaj si un tablou, Captivi intr'un paradis ce sa aprins!

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea
Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste.

Barbatii au descoprit focul dar femeile au invatat cum sa se joace cu el.

Girl. you and I are magnetic. and you can feel it. so why put off the inevitable.
->if you have a dream you have to at least try to live it!
• Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta •
Am petrecut cu tine mii de clipe minunate:X.Te iubesc prin vorbe, gesturi si fapte!:X
Sper sa te ajute scumpa :*

2 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Cele mai atri sunt status funny uite iti dau cateva scurte daca din astea vr :
cinecitesteastaeundestept.

esticelmaiprostomdepelume

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul

Opriti planeta... vreau sa cobor.

asat nu echiar scut dar e mistoo:

Ma uit la luna, te vad pe tine, ma uit la soare, te vad pe tine. ma uit in departare, te vad pe tine, DA` da-te dracu din fata mea odata!

iubirea este ca o floare te pisi pe ea si creste marerolling on the floor

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

munca nu a omorat pe nimeni da dc sa risc?

hei am ceva ciudat in calculator.ah era poza ta

imi e dor de tine... de caldura ta. in zilele cand ma culcam cu tine. draga mea pijama
hai da-mi funda ca ti-am dat cele mai tari statustongue

| Compas_1161 a răspuns:

Cu un pic de cianura, facem omul muratura!