| mamarutza_2234 a întrebat:

Buna :*, vreau si eu niste status de dragoste, scurte dar cu rima

dau funda; x

scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Andux a răspuns:

Mii de voci in capu` meu imi spun " Heii! Incearca sa te aduni!" Si promith din nou` Sha nu` mia cred in promisiuni!

Baii!? Cine e erou` tau? Cine`i langa tine cand ti. e greu?batting eyelashes

Si viata de mi-ai cere. Eo ti. o dau cu placere!

Pot trece peste o rana sau o palma. Dar sentimentele sutnh cea mai dura arma!

Sa mor daca stiu ce e-n capu` tau.Si sa mor daca vreau sa aflu!

Ce`i al meu e pus deoparthe.Sa va fi clar la toathe!

Fericirea nu sta`n plic! Poti sa razi si fara sa fumezi nimic!

Priveste in trecut.Priveste ce.ai pierdut. Acum ramai cu ea.The pupa amik tha!

Thu plangi. mie`mi vine sa rad! E neplacuth! Stiuoh go onSi te simth cum ma injuri in gand!

Si cand ti`e greu.Sunth langa tine.Sti?

Si nu poti sa cazi.Cand tii pe cineva de mana!

Nu`mi pasa. Cei care ma iubesc.ma ast. acasa!

Semeni cu cineva! Care mi-a rupt inima!

Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Mamarutza,rutza roade P**za! place?batting eyelashes

| princessOfcaraibe a răspuns:

@mommy imi place ff mult statusu tauh iti dau vot, pacat ca nu pot da si fundita

| ela_9708 a răspuns:

Cu mine ai fantezi de amor.cand pe hol.cand pe covor.cand in baie.cand pe jos in dormitor.stiu ca`ti plac, dar ce sa`mi fac? hai cu mine diseara. fa`o cu mana ta sa nu fie vina mea!
Fetele mele, sa va spun ceva`. Baietii fara fete nu pot rabda`. Esti cuminte si frumoasa, il faci`. Dar daca pui botu` la vorbele lui te dezbraci`!

Fetelor.nebunelor. Nu va puneti cu mine, ca nu este bine. Nu va dati la ce`i al meu sa nu va mearga rau.`!

| Mommy a răspuns:

Decit o viata intreaga sa simt lipsa ta, Mai bine o clipa sa te pot avea...De ce ne indragostim apoi nu mai iubim, Si spunem adio fara sa gindim? Atitea amintiri, clipe, nu pot uita...Sunt atit de confuza in camera mea.