| anonim_4396 a întrebat:

Buna,scuze de intrebare(este prosteasca)!
Imi place de un baiat, dar el este intr-o relatie! CUM SA fac sa fac sa ma placa pe mine?
Scuze este am ciudat si prostesc laughing))))))))
Funda!winking laughing)

Răspuns Câştigător
| dewtsaa a răspuns:

Pai poti mai intai sa te imprietenesti cu el sa fiti amici afla tot ce ii palce si tot felul de chesti despre el, fii alaturi de el si cand se cearta sau se despart bagate tu happy ca asa daca vrei sa te bagi peste ei nu o sa reusesti daca ei se iubesc happy si o sa pici tu prost.

| AlexandraPrincess a răspuns (pentru dewtsaa):

De fapt, voi nu stiti amandoi sunt colegi mei de clasa..si au amandoi 12 ani! laughing)

9 răspunsuri:
| lucik93 a răspuns:

Mda..ESTE PROSTESC! nu strica o relatie pentru ca ai tu chef.cauta-ti altu

| Hirom a răspuns:

De ce vrei sa strici relatii?winking

| neutrino a răspuns:

Pentru ca suntem intr-o economie de piata, tu trebuie sa fii si mai frumoasa si sa-i oferi lui mai mult si mai multe decat ii ofera ea.

| Ankutzaaa a răspuns:

NU TE BAGA IN RELATIA LOR!
Baieti sunt multi si iti poti gasi pe altcineva care sa nu fie implicat in vreo relatie.
Nu cred ca tie ti-ar place sa se bage cineva in relatia ta.
Daca ei sunt fericiti bravo lor.
Asa ca ...mai gandeste-te ca nu procedezi bine deloc!
Bafta!:X

| RheaLustzig a răspuns (pentru Ankutzaaa):

Depinde acum. Eu una m-am bagat intr'o relatie involuntar. Pur si simplu am ajuns cei mai buni prieteni si apoi m-am indragostit de el, chiar de are prietena. Cine este sortit sa fie impreuna, vor fii intr'o zi indiferent de ce se v'a intampla.

| Ankutzaaa a răspuns (pentru RheaLustzig):

Eu zic sa stai in banca ta si cand se v-a desparti de iubita lui, poti actiona.Pana atunci fi-le alaturi!:*

| RheaLustzig a răspuns (pentru Ankutzaaa):

Dragostea e un razboi. Daca vrei sa fii fericit, mai bine ti'ai pune prioritatile tale primele. Si el era indragostit de mine pana la urma. Nu conteaza cine are prietena sau nu... conteaza cine se intelege mai bine si iubirea dintre cei doi.

| SilverAsh a răspuns:

Fii tu, daca te place vei sti, nu exista moduri de a impresiona dupa parerea mea, doar fii tu, si dupa e treaba lui, sau ii poti spune ca il place si vezi ca raspuns primesti, nu e un capat de lume daca nu vei fi cu el. Multa bafta!