| anonim_4396 a întrebat:

se apropie sfantul valentin...eu i-am luat puyutului meu un cadou foarte frumos, voi ce le-ati luat iubitilor vostrii?

8 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nu i-am luat nimic deoamdat, astept pana in ultimele zile.

| adi4ever a răspuns:

N-am prietena da poate ma scapa vreo vanzatoare sa mai dau bani pe bautura ca sa ma imbat cine stie pune ochi vruna pe minelaughing

| vampirika a răspuns:

Habar nu am crying

| cretz a răspuns:

Eu am vb cu un fotograf in oras de la mine si de 13, cand e si ziua noastra vom face o sedinta fotohappy tu ce i-ai luat?

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Nu i-am luat inca nimic. el imi tot bate apropou sa-i dau de s.valentin o inimioara cu poza noastra dar nu prea vreau as vrea sau iau ceva mai dragut

| pisycutza a răspuns:

Eu inca nu i-am luat nimic, dar ma gandeam sa ii fac cadou o bratara de aur.

| Mai Tare Ca Un Drog a răspuns:

Nu am luat nimic crying tu ce ai luat?:-s Poate ma ajuti si pe mine tinand cont de faptul ca prietenul meu are 18 ani. Mi.ar place sa ii iau un ursulet ceva dar nu stiu mi se pare prea copilaresc sad :-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca as avea ia-s lua un parfum de baieti si o bratara super sai poarte noroc.Si nu stiu.Nu prea ma pricep.Sau daca as fi bogata si o sa fiu o masina straina smug