| unknown17 a întrebat:

Fetelor ce le faceti cadou iubitilor vostrii de mos craciun?

12 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Wooowlaughinglaughing vrei sa il omori de craciun?devil)

| husieaihsnaodiahwdna a răspuns:

Saracu, vrei sa moara de craciun? laughing

| IonuţR1995 a răspuns:

Decii sa ne spui si noua ce fata a facut cand i-ai dat cadoul rolling on the floor

| unknown17 explică (pentru IonuţR1995):

Am raspuns putin mai jos laughing

| IonuţR1995 a răspuns (pentru unknown17):

laughing Haidi mai era un cadou frumos de craciun de ce iai stricat surpriza?sad

| unknown17 explică (pentru IonuţR1995):

Am vrut sa ne bucuram impreuna pana atunci big grin

| ARSENÁL a răspuns:

laughing e clar - nimic! - fetele asteapta ele cadouri de la baieti

Si baietii trimit scrisori mosului, si baietii au fost cuminti tot anul, si baietii merita daruri tongue

| unknown17 explică (pentru ARSENÁL):

Eu iubitului meu mereu i-am luat cadouri insa anul acesta o sa-i iau unul special.mai degraba o sa i-l arat.un test de sarcina pozitiv.imagineaza-ti bucurie pe capul lui!laughing cred ca ce o sa zica el in gandul lui,, asta-mi mai trebuia acum'' laughing

| ARSENÁL a răspuns (pentru unknown17):

Pfffff, sper sa se bucure cu adevarat laughing) I-ai "copt" din vreme cadoul?

| ciwpix a răspuns (pentru ARSENÁL):

rolling on the floor)ohh doamneeelaughingasta da cadoulaughing))

| unknown17 explică (pentru ARSENÁL):

Mai,sa stii ca e ceva.7 saptamaniwinking

| unknown17 explică:

Scuzati absenta mea.sunt ocupata cu facultatea.a aflat ieri.nu m-am putut abtine sa nu-i spun.aa si sa stiti ca a avut o rectie destul de interesanta,, glumesti?'' laughing