| simo80 a întrebat:

se poate sa fiu insarcinata si sa fii avut si ciclu? deoarece nu folosesc anticonceptionale si luna asta pe 3 mi-a venit ciclu dar era maroniu si a tinut 4 zile si acum am nevoie la baie prea des sau e o infectie si ar trebui sa astept sa vad daca imi vine luna viitoare ciclu?

Răspuns Câştigător
| SoryIna a răspuns:

Exista o posibilitate foarte redusa sa fi gravida. Se mai intampla dar extrem de rar. Nu trebuie sa iti faci griji pentru asta. Dar daca chiar nu vrei sa mai astepti, mergi la farmacie si ia un test de sarcina. De exemplu de la firma "Barza". E doar 7 lei. Fundita? happy

2 răspunsuri:
| raluk018 a răspuns:

Se poate sa fii insarcinata,si sa ai si ciclu,consulta un ginecolog,s-ar putea sa fie o extrauterina,sau nu,dar,pentru linistea ta,du-te la un medic, daca vrei sa mai vb, lasa-mi id tau.

| buBuzZyK a răspuns:

Daca ti-a venit nu se poate sa fi ramas insarcinatabig grin