| bellamihaela a întrebat:

BUNA :* am nevoie de o parere deoarece nu stiu daca mi-a venit ciclu sau e altceva. Intr-o dimineata am vazut ceva pe lenjeria intima ca un cheg de sange de culoarea maroniu nu rosu aprins. Apoi in dimineata urmatoare iarasi tot la fel! big grin si la tinut 5 zile dar nu scrugeri mari cit sa imi pateze lenjeria :* va pup :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa cand a trebuit sa-mi"vina"
din cate stiu m-a tinut tot asa cateva zile si m-am trezit
dupa parerea mea,mai asteapta putin
daca tot continua, s-ar putea sa fie ceva, ca asta stii e semn de infectie...

| bellamihaela explică (pentru nicoletalavinia14):

Multumesc :* pai 5 zile si apoi nu am mai avut numai ca nu eram sigur daca asa e ca m-am gandit ca in prima zi putin apoi vine tare dar mie numai cit sa imipateze lenjeria...am sa vad luna viitoare! :*

2 răspunsuri:
| Deliuk a răspuns:

Mai bine vorbeste cu mama ta, daca e nevoie te v a duce la medic...