| Goreatere a întrebat:

nu mi-a venit ciclu! Am fost pe stop ultima data pe data de 21 aprilie si m-a tinut 3 zile si am luat tratament pentru infectie urinara de vreo doua saptamani. S-ar putea deregla de la infectie, daca am facut sex neprotejat pot fi insarcinata oare? Astept un raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 70gabriela70 a răspuns:

Odata ce ai facut-o neprotejat orice e posibil. Dar cred eu ca poate fi si de la infectie. Si mie mi-a intarziat luna trecuta 2 saptamani, probabil de la stres. Fă ți un test, e cel mai bine