| Lovely a întrebat:

Aceasta nu este tocmai o intrebare ci mai mult o rugaminte. As dori sa cer sfaturi unor persoane mature intr-o discutie particulara ( mesaje TPU, messenger, etc). Cine dispune de timpul necesar sa lase, la alegere, un id. (contul este vechi, informatiile furnizate de intrebari/raspunsuri nu sunt tocmai de actualitate) Multumesc.

3 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

D4rk_generation

| asjkldfg a răspuns:

Daca vrei putem vorbi!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi un mesaj cu id-ul tau, sau scrie-mi mesaj cu ce te intereseaza...