| PauletPaul36 a întrebat:

Am si eu o intrebare...
Cand incerc sa ii trimit mesaje unei persoane pe messenger acea persoana nu il primeste decat daca se deconecteaza si se reconecteaza pe messenger, dar numai cu acea persoana, nu si cu restul.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Tukann a răspuns:

In ultima perioada messenger are destule probleme de rulare ...La mine are lag la grupuri si apeluri (telefon puternic de ultima generatie).La tine poate fi un bug ce la fel creeaza probleme. Poti incerca sa il ștergi si sa il reinstalezi.Sau foloseste messenger lite ...merge super bine

| PauletPaul36 explică (pentru Tukann):

Buna Denrost!
Am sters si instalat din nou messenger dar degeaba, am incercat si messenger lite, tot la fel, dar problema asta e valabila numai cu o singura persoana, acum cred problema nu e de la mine ci de la acea persoana, dar mersii mult pentru raspuns! happy

| Tukann a răspuns (pentru PauletPaul36):

Se poate...