| TheUndertaker a întrebat:

Buna seara.Am 13 ani si am o mega, super problema. Deci problema incepe asa. Acum 1 luna si 2 saptamani m-am despartit de o fata, am avut o prietenie de 7 luni, toate naspa si urate pana cand a inceput scoala. Cand am mers prima zi la scoala am vazut o super mega bunaciune(de fata). Era in scoala de cand a inceput clasa a I-a, dar eu habar nu aveam de ea pana acum. Ea este in clasa a 6a si eu a7a. Cand am vazut-o prima zi mi-a cazut mufa si am inceput sa o studiez pana cand i-am trimis o scrisoare si am intrebat-o daca vrea sa fie prietena mea. Pana aici toate naspa si urate pana cand m-am dus la ea acasa (dar nu singur, bine inteles)eram cu un coleg de al meu. M-am dus la ea si tot m-am chinuit sa vorbesc cu ea dar ea ma respingea(de ce, nu stiu). Cand mi-a povestit ca ea are 11 ani si ar vrea sa fie cu mine dar cand voi fi in clasa a 9a. Eu cand am auzit ce vrea mi-a cazut a doua mufa. M-am rugat de ea si a zis ca vrea dar nu vrea sa afle nimeni. Intrebarea mea este ca este bine sa am o prietena de 11 ani sau trebuie sa caut pe altcineva? Ca ea imi zice ca este prea mica. Eu acum ce fac? Vreau ideei ca am incercat faza cu scriisori dar nu as vrea sa vada mama iei ca poate ma ia la pumni! Vreau ideei, super multe mega super multe ide
ei, multumesc si buna seara!

Răspuns Câştigător
| InLove_1054 a răspuns:

Eu zic sa incerci. dar daca vrea si eawinking Pana la o adica. varsta nu conteaza. daca va iubiti si va intlegeti bine. dc ar mai conta varsta?
Dar daca ea chiar nu vrea. atunci las.o in pace. nu o stresawinking
Mult succes!

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nici nu sti ce sa faci:sa razi sau sa plangi! Eu zic sa lasi fetita in pace ca ea inca se mai joaca cu papusile. Indreapta-ti atentia catre cele mai mari ca tine, care te-ar mai putea invata cate ceva!

| zuzu_2463 a răspuns:

E micutssa; x! Lasa-o sa isi traiasca copilaria; x! Nu mi-o lua in nume de rau dar Scumpule trebuie sa mai copilareasca.Gaseste-ti o fata mai maricica; x! Succes

| Oannaa30 a răspuns:

Io cred ca fetita este cam mica si in plus i-ai putea creea probleme.Stai in banca ta si cauta-ti o fata de varsta ta. pupici

| Pernyytzaa a răspuns:

Buna seara. deci ai 13 ani. varsta mea.thinking Si iti place de o fata mai mica thinking De multe ori am observat ca fetele mai mici isi cam bat joc de astia mari nu stiu de ce dar asa mi se pare.laughing Poate fetei nu-i place de tine daca te tot respinge.straight face Macar incearca sa fiti prieteni big grin