| Marius232cnz a întrebat:

Buna seara am 16 ani si am o problema de fiecare data cand stau cu iubita mea si ne lingem si etc, cand ajungem la sex oral am pe penis un lichid vascos si nu este sperma si ma simt nasol cand gaseste asta de fiecare data, ce se intampla? este normal? va trece cu inaintarea in varsta?. Multumesc

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este lichidul preejaculator care umezeste penisul pe toata durata erectiei. E normal. O sa il ai cat timp vei avea erectii

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ca sa nu mai gaseasca iubita acest lichid vascos, spala penisul inainte de a merge sa te intalnesti cu ea. Acest lickid vascos de care vorbesti il are orice baiat care nu spala penisul zilnic cu apa si sapun.

| Victoria18 a răspuns:

Inseamna ca te-ai excitat de asta curge acel lichid. E normal. Ala nu trece niciodata. Adica sa apara de fiecare data cand esti excitat.