| andreea1768191 a întrebat:

Buna seara! Am 34 de si de 4 ani nu am mai intretinut realatii sexuale cu sotul meu pana aseara cand vecinul a venit sa repare calculatorul la copil, iar apoi s-a intamplat minunea, am facut-o neprotejat, iar acesta si-a dat drumul in mine si mi-e frica de o potentiala sarcina, cum as putea ca pe viitor sa-l fac pe sotul meu sa creada ca este si copilul lui?

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

laughing ai fantezii se pare cu vecinii, ai grija, s-ar putea sa nu iasa bine deloc, cauta si tu unu pe mai departe de tine.

| Fatamuntilor a răspuns:

Oricum copilul va fi pe numele sotului indifent cu cine il faci!
dar... tu ai facut sex cu vecinul in casa unde se afla si copilul? si vrei ca sotul sa creada ca copilul este a lui, chiar daca nu ati facut sex? orice ce ai face, si sotul ar crede sentimentul de vinovatie te va urmari mereu cand vei privi in ochii acelui copil.
Asta in cazul in care nu esti trol.
Dar orice postare de acet gen, o iau ca pe un posibil scenariu.Sunt situatii ca cea descria de tine.

| Sofer a răspuns:

Iei pastila de a doua zi

| Continchiscontsters a răspuns:

Windows Vista XP.

Răspuns utilizator avertizat
| RIGeorge a răspuns:

Nu prea inghit aceasta minciuna, de 4 ani nu ai mai facut sex mai ales cu sotul tau...