| mirunik23 a întrebat:

Am foarte mare de ajutorul vostru. Am un telefon Nokia e72, l-am cumparat acum vreo 8 luni, nou,din magazin, de cateva zile nu mai merge, se vedea ecranul cu „purici (cum mai vede tv-ul cateodata)„ se bloca, iar acum cand il aprind apare decat o imagine negru-albastruie. Ce sa-i fac? cryingdau fundita celui mai bun si rapid raspuns. Pupici, multumesc

1 răspuns:
| RoxanaGhost a răspuns:

Poate l-ai scăpat în apă aşa s-o întâmplat lu mamaimea la telefonul ei