| mirunik23 a întrebat:

Am foarte mare de ajutorul vostru. Am un telefon Nokia e72, l-am cumparat acum vreo 8 luni, nou, din magazin, de cateva zile nu mai merge, se vedea ecranul cu „purici (cum mai vede tv-ul cateodata)„ se bloca, iar acum cand il aprind apare decat o imagine negru-albastruie. Ce sa-i fac? cryingdau fundita celui mai bun si rapid raspuns. Pupici, multumesc

5 răspunsuri:
| Swiftt a răspuns:

In acest moment nu poti face nimic. Este ceva problema cu display-ul. Trebuie sa il duci la magazinul de unde l-ai cumparat si spune-i sa faca ceva cu el.
Am eu o intrebare pentru tine:
L-ai scapat de pamant?

| mirunik23 explică (pentru Swiftt):

Da, dar atunci nu s-a intamplat nimic cu el. Am incercat dupa ceva timp dupa ce l-am scapat sa fac o poza si nu mergea se bloca. pana atunci a mers excelent.

| mirunik23 explică (pentru Swiftt):

Hei hei hei, dar am uitat un mic amanunt sa te intrebb, cat dureaza sa mi-l faca daca-l duc, dureaza mai mult de o zi?!

| Nicoleta_Nico_1997_Qi8X a răspuns:

Pai du-l la un service. Daca faci ceva de capul tau il poti strica, si apoi iti va parea rau straight face Daca e de la Orange poti sa te duci la ei (la magazin), sa spui ce ti s-a intamplat si te vor rezolva ei big grin daca e de la Vodafone sau altceva poti incerca tot as ala magazin, daa nu fac ei ceva in privinta asta roaga-i sa iti recomande un service pentru telefoane. Baftawinking

| mirunik23 explică (pentru Nicoleta_Nico_1997_Qi8X):

Ma, crezi ca eu nu stiam asta? eu ma refer ce-i pot face acum, in acest moment, oricum mersi ca te-ai deranjat sa-mi rasp:*!