| 1234567891011D a întrebat:

am nevoie de ajutor URGENT: eu mi-am luat un telefon la abonament(la vodafone), si la extraoptiune am internet[gratuit] prima luna.Cum sa dezactivez extraoptiunea? Trebuie sa apelez la *100#. dar mai departe nu gasesc ca sa dezactivez.Ajutati.ma cum sa fac, totii pasii. Dau funda.[scuzati categoria dar este vea mai vizitata]. Multumesc:*:*

1 răspuns:
| SRB a răspuns:

Suna la relatii cu clienti Vodafone formeaza *222 si apesi 121101 pentru ai intra mai repede in legatura cu un operator el sigur iti poate dezactiva acea extraoptiune sau mai poti si din contul de myvodafone daca ai unul sau daca nu iti poti face unul si de acolo se pot dezactiva extraoptiuni.