| DonG a întrebat:

Lucreaza cineva la vodafone? Am nevoie de ajutor. Multumesc mult. Scuzati-ma pentru categorie, dar vad ca e cea mai vizitata.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca spui si de ce ai nevoie, ce fel de ajutor, mai vorbim.Numai bine.

| DonG explică (pentru anonim_4396):

Am vreo sansa sa iau un tel la abonament necodat? Sau daca il decodez, pierd garantia? Mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonG):

Din pacate nu este posibil. Vodafone nu livreaza telefon necodat decit daca ei 2 telefoane la prelungire de contract, unul va fi decodat.Mai ai posibilitatea sa decodezi gratuit un aparat,in magazinele vedafone,daca l-ai avut luat prin abonament si a expirat perioada contractuala. Daca ei un aparat codat si il decodezi personal,in situatia in care aparatul se va defecta si mergi cu el in serviceul Vodafone si se depisteaza ca a fost decodat, pierzi garantia, altfel ti-l poti decoda oricind doresti.Numai bine.