| Andrada0025 a întrebat:

Am nevoie de indrumare de la voi! happy

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In primul rand nu se imping oamenii pe strada, tu nu ai cei 7 ani de-a acasa? afara e polei, ghetus format un urma frigului care a actionat asupra apei din zapada topita de soare. putea baiatul sa iis piarda echilibrul si sa cada jos sa isi sparga capul si acum era la urgente. este o dovada de needucatie sa impingi o persoana. iar in legatura cu relatia ta, ce a facut iubitul tau este perfect normal pentru varsta lui, sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri, aveti nevoie de diversitate sexuala, relatia s-a incheiat, va retrageti elegant

| bombonica22 a răspuns:

Nu fi fraiera, baieti gasesti cu gramada. Tu esti femeie si tu trebuie sa dirijezi, nu un *** care azi e cu una maine cu alta, impune-te alta data, te-a cam luat de fraiera. Acum tot ce ti-a ramas e sa il uiti, nu are rost sa suferi.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Aceasta tensiune intr voi doi s-a profus din momentul "pauzei". Si iti garantez o relatie nu mai este la fel din momentul "pauzei". Pauza este "imi esti pana in gat si vreau sa ma lasi naibii in pace o perioada, du-te in munti", deja de acolo te-a cam lasat. Tu alegi ce vrei happy

| Lola203 a răspuns:

Eu zic sa mergi mai departe fara el. Daca te impaci cu el oricum vei sta mereu cu indoiala in suflet. Si in plus, tu nu ai gresit cu absolut nimic cand l-ai sarutat pe celalalt baiat, erai libera, nu tu ai fost cea care a cerut pauza sa iesi cu altul. Nu pune semnul egal intre ce ai facut tu si ce a facut el. Iti doresc sa iti treaca repede!