| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat de la voistraight face Sunt foarte aiurita acum, si nu stiu ce sa mai fac.Stiu ca o sa vi se para nebunesc tot ceea ce va povestesc, dar credeti-ma ca nu stiu ce sa mai fac.
Sunt impreuna cu un baiat de 5 luni.Azi am iesit afara si am mers pe un camp, langa apa.Acolo am alunecat pentru ca era noroi, si am cazutstraight faceEl chipurile ma tinea de mana, dar tot cazusem.Si ma enervasem cand am vazut ca ma murdarisem toata de noroi, si m-am dus la masina sa ma curat.Si i-am spus "du-te dracu ca esti prost, nu esti in stare sa ma ti de mana calumea"straight faceSi ne-am luat la cearta.El se enervase foarte tare, si a venit si targea de mine, se repezise sa dea in mine. Avea niste ochi de drogat si facea asa urat..Tragea de mine in ultimul hal, si tipa, si i-am dat una, si am inceput sa plang.Si ma luase sa stam jos pe o margine unde jos era o vale.Eu stateam jos si el statea in piceoare.Si i-am zis sa ia mana de pe mine sa nu mai ma atinga, si el continua sa traga de mine, si atunci l-am impins, si a cazut pe valea aia. Apoi eu am fugit la masina, plangand.Si el s-a ridicat si a inceput sa ma injure, si venise sa dea in mine.
I-am zis sa ma duca acasa, plangeam si eu si el.Niciodata nu l-am vazut asa, i se facuse si rau.
Apoi eu ma linistisem,si el tot continua sa traga de mine,si se punea in genunchi, se tavalea pe jos, facea ca toate alea.
Tot se ruga de mine sa ne impacam, si imi zicea ca nu si-a dat seama, ca el nici nu-si mai aduce aminte ce a facut, si ca daca il iubesc sa uitam ce a fost azi, si sa ramanem impreuna.Eu i-am zis ca ne despartim, si ca ceea ce s-a intamplat a fost foarte grav.
Pana la urma m-a dus acasa, conducea cu viteza mare, si plangea ca el nu vrea sa ramana fara mine, nu vrea sa ma stie cu altu, ca ma iubeste.
Numai stiu ce sa fac, nu-mi vine sa cred ca tot ce s-a intamplat e real.Niciodata nu l-am vazut pe el in halul asta, am crezut ca e drogat, incepuse sa faca spume la gura.straight face
Acum ma tot suna si imi da mesaje, ca sa ne impacam, si sa las de la mine sa uit ce a fost daca il iubesc.Eu nu i-am mai raspuns la nimic.
Stiu ca am gresit amandoi, dar cred ca nu mai e cazul sa continui relatia cu el.
Voi ce parere aveti? sad

11 răspunsuri:
| 666_7474 a răspuns:

Deci tu ai facut un atac de nervi pentru ca ai alunecat in noroi. Fara suparare, tu ai inceput o cearta inutile, in loc sa radeti amandoi si sa va vedeti de treaba. Reactia lui nu e normala, ar trebui sa discuti cu el despre crizele de nervi, dar si tu sa iti ceri scuze ca l-ai invinovatit pentru ceva atat de banal. Nu cred ca merita sa arunci o relatie de 5 luni pentru putin noroi si niste nervi. :*

| Alcyon a răspuns:

Prietenul tau are un comportament cam ciudat. Eu m-as tine departe de el. Si tu ai facut rau ca l-ai injurat, dar oricum... Voi doi n-aveti o relatie normala.

| Laura927 a răspuns:

E hai ca nu este chiar asa grav laughing
E barbat are orgoliu lui, asa sunt unii au boala copiilor!
Daca tu crezi ca nu poti avea încredere si iti este frica de el atunci încheie relația.
Important este ca amândoi v-ati tăvălit in noroi ca 2 porci laughing
Este okay stai linistita se intampla, toți avem momente ciudate!

Imi si închipui pe amândoi murdari de noroi nervosi, pe un câmp laughing
Din exterior nu e chiar asa rău sa stii, este el putin violent dar asta e orgoliu de barbat!

Acum hai sa iti povestesc ce mi sa întâmplat mie acum câțiva ani.4 ani cred laughing
Eram inca in Romania si aveam un iubit mare cred ca avea 1, 90 si era si bine facut si eram la bunica la tara ca sa il prezint pe el,acum a trebuit sa parcam masina pe strada ca bunica locuia pe o ulița si era mult noroi.
Noi de la oraș cu haine bune,scumpe,cel putin el cu pantofi ca na trebuia sa o cunoască pe bunica!
Pe ulița era o livada cu mere si il trimit pe tantalaul ăla sa imi ia si mie un mar.
Nu știu cum a alunecat si s-a dus cu tot cu gard jos,imagineazati tu un munte de om întins pe jos, murdar tot de noroi laughing laughing si acum rad cand imi amintesclaughing
In fine se ridica murdar PLIN de nervi imi da mărul laughing si zice "HAI " si nu mai rade.
Ajungem la bunica, bunica vai mama ce ai patit.
Ne pune bunica la masa si tantalaul meu se aseaza pe o bucata de unt ( o furase pisica si a lăsat-o pe pat, stii cum e la bunica la tara.nu e confort ), nu si-a dat seama, cand se ridica avea pe blugi o pata de ulei cat o palma laughing
laughing nervos era înainte sa il vezi acum vaiii sa dea cu capul de pragul usi, mai era putin si ii muta casa lu' bunica!

In fine ajungem la el acasa si de nervi se duce in dus si da drumul la apa in cada si se baga in apa cu haine si papuci si începe sa plângă, a fumat vreo 2 pachete de țigări laughing si tipa la săraci' caine ca e un prost, de a trebuit sa iau câinele la mama in seara aia.
Deci cu asta am vrut sa iti arat ca toți au reactii diferite si multe cupluri trec prin situații bizare!
Multă bafta!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Cred ca a venit momentul sa alegi si tu un barbat adevarat nu toti putoii frustrati.

| DulceLup a răspuns:

2 Prosti laughing
si eu as bate pe cineva daca m-ar injura... macar asa,,, una dupa ceafa, pentru corectie.
Treaba cu noroiul a fost putin ciudata... cine v-a pus sa calcati pe-acolo laughing)
Copilareli...

| swordfish a răspuns:

Tu esti de vina on toate astea. El a reactionat cum ar reactiona 60-70% din barbati pusi in situatia lui. Se mai intampla, asta este nu a putut sa te tina de mana dar nu trebuia sa il dracui/injuri pentru asta.

| Chawki a răspuns:

Plictisitor happy

| selenagomezro a răspuns:

La felul cum a reactionat e un baiat foarte violent ceea ce s-a intamplat azi se va mai repeta. Mai bine va despartiti acum decat mai tarziu, pentru ca tu vei avea de suferit.

| CIICriss a răspuns (pentru selenagomezro):

Sunt de acord cu tine.

| TpuDana a răspuns:

Nu mi se pare normal cum a reacționat poate era drogat.Eu zic sa nu te mai întorci la el decât daca il Iubești cu adevărat.