| AceaFată245657 a întrebat:

Buna seara,am o intrebare,după ce ejaculez tremur, tresar, ma excit mult mai tare, ma ud si parca vreau mai mult dar nu mai pot...Ce fel de orgasm este asta?

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

E capat de linie.
Se numeste orgasm finalizat.
End of the road.
Tanke a break
Ai incercat sa astepti o ora si sa incerci iar?

| penel a răspuns:

Ai fost foarte excitat si asa se intampla când te masturbezi...nu poti sa treci de la un numar la altul asa ca vrei tu n sex e cu totul alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că ai un vibrator care funcționează la capacități normale.

| Sofer a răspuns:

Un super orgasm umed foarte excitant.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru penel):

Este fată

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai barbatul ejaculeaza, femeia are orgasm, ce varsta ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca simptomele provocate de orgasm se manifesta conform celor descrise, in acel caz te poti considera o fata ''super fericita''. fiindca toate acele urmari ale orgasmului denota faptul ca traiesti din plin starile de satisfacti induse in toti ''atomii'' existenti in corpul tau. big grin Multa sanatate!