| unaboona a întrebat:

De ce cand ma masturbeaza iubitul cu degetul nu ma penetreaza cu degetul doar imi atinge clitorisul si il loveste tot cu degetul f repede ma gadila f tare toata tremur da numai orgasm sau placere nu am nu stiu el a spus ca asa pot ajunge la orgasm tot imi spunea sa-mi dau drumu.adika ce a vrut sa zica sa ejaculez?

Răspuns Câştigător
| zayidee a răspuns:

Zi-i sa lase filmele porno, si sa te asculte pe tine.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi că tu simulezi, dacă ai orgasm înseamnă că ţi-ai dat şi drumul!
Încă nu ai experienţă şi nu ştii exact ce se întâmplă cu corpul tău în acele momente intime.
Reuşita trebuie să fie când vă da-ţi amândoi drumul, nu pe rând că nu ajungeţi la apogeu.
Nici prietenul tău nu are prea multă experienţă, apelaţi la nişte artifici sexuale.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Iti dai drumul, adica te lasi in voia orgasmului!

| paramore a răspuns:

Ca nu le are, ce face el acolo e...prosteala.u ia-i mana si arata-i ce sa faca

| alexgogo a răspuns:

Sa-ti dai drumul de pe bloc.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Pune-l sa incerce cu limba si sa lase degetul, nu vezi ca n-are efect?

| ldyg a răspuns:

Daca nu stie sa faca meserie asta e laughing eu am avut orgasm asa blushing si sunt virgina deci laughing

| MULLER96 a răspuns:

Da sa ejagulezi ca prin masturbarea clitorisului poti avea orgasm de difirit nivel chiar sa ramai si foarte excitata ca si cum ai face sex cu iubitul tau tie iti ramane sa te relaxezi si sa primesti placerea din plin

| IonutM22 a răspuns:

Adica sa te termini, daca stii cu ii

| cineikame a răspuns:

Fara suparare dar prietenul tau e 0 happy

| IonutM22 a răspuns (pentru cineikame):

Poate are 13 ani