| AnaMaria77755 a întrebat:

Am o problema. Am 14 ani, 60kg,sunt virgina, si nu stiu de ce am vaginul lasat atrofiat si labiile atarna in jos. Sunt foarte speriata. Am nevoie de raspunsuri nu de misto. Dau funda. Multumesc

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu te teme nu ti-l vede nici un baiat pana la 18 ani

| corbulalbrosu a răspuns:

Vaginul fiind amplasat in interiorul corpului nu poate fi "lasat, atrofiat" (ATROFIÁT, -Ă, atrofiați, -te, adj. Redus, slăbit, micșorat prin atrofie), eventual ar putea fi vorba de un vagin infantil, adica putin dezvoltat (un vagin de fetita/copil). Cat despre forma si dimensiunea labiilor mari (externe) cat si a labiilor mici care efectiv formeaza clitorisul, trebuie sa stii ca sunt de natura genetica. Nu ar trebui sa ai nici un motiv de ingrijorare deoarece nici un barbat nu va studia si comenta forma si dimensiunea labiilor in momentul in care vei avea ocazia/vei ajunge sa faci sex. Ceea ce-l va interesa cu adevarat va fi de cu totul alta natura. Multa sanatate.

| Lawliet14 a răspuns:

Poti sa mergi la un control la medic, sa vezi ce parere are despre dezvoltarea ta sexuala. Daca ai insa mai multi ani, sa stii ca nimeni nu e perfect iar in decursul anilor toti suferim modificari. Stresul isi spune cuvantul in cazul multora.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Eu zic sa mergi la un specialist pentru problema ta.Nu stim exact la ce te referi si un cunoscator ar sti despre ce problema e vorba.

| Gunoi a răspuns:

Nu te mai îngrijora, nu cred că ai pățit nimic.
Plus că ce e e sexy acum știu că e diferit dar nu totul e la fel și ce e diferit e frumos, tu de ce nu vezi asta?
#sexy #feel good #ai grijă happy