| anamariaaa1234 a întrebat:

Am 17 ani și sunt virgina. Problema este ca am labiile mici foarte mari. Atârnă și au o culoare închisă. Este ceva normal sau am o problema? Din aceasta cauza îmi este rușine sa mă epilez la salon. Aștept un răspuns. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La fel cum nici ochii, urechile, nasul etc. al tuturor oamenilor nu sunt perfect identice, de ce ar face excepție organele genitale?!?
Și nu, nu e nimic ieșit din comun (ar fi dacă de exemplu ai putea să faci un papion cu ele). Ba chiar sunt unii bărbați care adoră astfel de „accesorii".
Așadar, consideră-te mai degrabă o norocoasă!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ce fel de fructe preferi? Dupa raspuns discutam.

| AlexDFY a răspuns:

Cum a zis si alexandru0sorin, exista mai multe tipuri, deci e normal

| alexandru0sorin a răspuns:

Man vulvele vin in multe forme si culori si ce-ai descris nu pare iesit din comun. e normal, n-ar trebui sa te rusinezi cu asta.