| Axellexa a întrebat:

AM si eu nevoie de un fel " de cuvant inainte " pentru o carte ce i-o voi darui prietenei mele cadou. Dar nu vreau ceva copiat de pe net. Nu vreau ceva care neaparat sa tina de iubire dragoste si din astea. Vreau ceva serios. si frumos.happy Multumesc anticipat!
P. S.: cartea se numeste Romante pentru mai tarziu, Ion Minulescu, nu stiu daca asta conteaza dar as vrea sa stiu daca`i potrivita.( avem 16 ani amandoi).

3 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Ori ii scrii ganduri de-ale tale ori citate de-ale marilor chitariste

| Cristina_3547 a răspuns:

laughing Pai daca nu vrei ceva copiat de pe net...atunci ce cauti aici?
Cel mai bine e sa vina din sufletul tau, chiar daca nu esti romantic si nici macar ruda cu Mihai Eminescu, scrie-i ce iti vine in minte, ceva spontan. Asta o sa aprecieze cel mai mult.