| xSunShine4You a întrebat:

Ce cadou i-as putea da prietenei mele cele mai bune? As vrea sa-i cumpar o bratara, dar inca ceva si nu stiu ce. Nu o carte sau un bibelou. etc. Ea nu-i cu din astea...Va roog ajutati-ma plizz. Trebuie sa-i dau cadoul de Craciun... si mi-ai placea sa fie ceva frumos. Multumeesc! :*

3 răspunsuri:
| anamaria0974 a răspuns:

Cumparai un ursulet de plus crede-ma cai va placea foarte mult eu asta o sai cumpar prietenei mele si inca ceva ca totul sa fie mai frumos poti cumpara doua bratari pe care se le purtati amndoua si asta sa va aduca aminte una de cealalta multa vreme de acum incolo big grin sper ca-mi vei urma sfatul bafta kiss

| Ancky a răspuns:

Cine nu adora hainele Bershka? Cel mai frumos cadou la un pret mic cred ca il poti gasi pe link`ul asta
http://www.facebook.com/MiauMiauSale

| kkristynnna a răspuns:

Duo la pizza