| deiu04tza a întrebat:

Buna seara, am si eu o mare problema. Azi am facut sex cu prietenul meu, am luat o cutie de prezervative si am mers la el. Si'a pus primul prezervativ si si'a dat drumu in el. Dupa aceea am ma stat 5 minute si am zis sa o mai facem odata. Zis si facut si'l pune pe al doilea si cand l-a scos sa verifice daca e rupt, era ceva alb pe prezervativ... straight face Dar nu inteleg, prietenele zic ca e de la mine, ca e o scurgere vaginala, dar tot imi fac probleme. O sa iau maine un test de sarcina sa il fac, voi ce credeti? Sunt foarte speriata, astept parerile voastre. Multumesc din suflet :*. Dau funda happy pentru cele mai bune raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| evilkiss a răspuns:

Seara buna, chiar daca cumperi un test pentru sarcina maine tot nu afli daca ai ramas sau nu, poti insa sa iei pilula de urgenta(in 48 de ore de la contact, pentru linistea ta), si cei drept femeile au scurgeri, poate asta ai avut si tu, sau dupa cum vrea orice femeie ai avut un orgasm, dar in valtoarea aceea nu ti-ai fi dat seama ca este un orgasm, eu zic sa te linisteti, daca totusi a folosit prezervativul, eu zic ca-i ok, dar ia si o pilula de urgenta, sa dormi mai linistita.succes

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil era secretie vaginala de la tine. Oricum, test de sarcina nu ai absolut nici un motiv sa faci maine. Trebuie sa treaca minim 21 de zile de la contactul sexual ca sa poti face testul de sarcina (pentru a fi concludent).

| Libelle a răspuns:

S-ar putea.
dar maine nu o sa iti arate un rezultat calumea testul
e pre devreme

| lyrics a răspuns:

Cel mai probabil e de la tine.
daca nu era spart, stai linistita.
si nu lua pastila de a 2a zi dupa capu tau, pentru ca ai o vaga banuiala

| glamour a răspuns:

Un test de sarcina se face dupa 3 saptamani de la contacul sexual sau dupa o saptamana de la intarzierea ciclului. a-ti folosit prezervativ, daca nu s-a rupt poti sta calma.

| raisa1993maria a răspuns:

Cu siguranta e de la tine, prietenele tale au dreptate, nu-ti mai face griji!

| noooname a răspuns:

Nu sunt fata sa stiu prea multe dar... dupa parerea mea, e de la tine!

| moniii a răspuns:

Pai era rupt?

| moniii a răspuns:

Daca nu era rupt nu ai dc sa-ti faci problema daca era rupt ia`ti pastila de a 2 zibig grin sau fa-ti un testwinking

| deiu04tza explică:

M'am mai linistit, dar toata seara am stat si m-am gandit la tot ce s-a intamplat si testul o sa'l fac peste doua saptamani... sper sa imi vina ciclu din pacate nu il am reguat...:-ss am citit pe net si sunt niste pastile dufaston sau ceva de genu care provoaca avort spontan daca Doamne fereste am ceva.Multumesc pentru raspunsurile voastre love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CEAO NICI EU NU SUNT BAIAT DAR nu stiu CE SA SP -daca prezervativul era rupt s-ar putea sa fie ceva, daca nu... stai linistita. Si oricum daca mergi maine la doctor nu o sa afliii nici un rsp.ca este prea repede. poate ca si prietenele tale au dreptate ca este de la tine.