| kmy_4332 a întrebat:

in urma cu 3 saptamana am facut dragoste cu iubitul meu.si in acest timp s-a rupt prezervativul... el zice ca nu si-a dat drumu. dar eu stiu ca este posibil sa raman insarcinata cu primul lichid... mi-e tare frica. o sa fac si un test sa ma conving. spuneti-mi parerile voastre! dau funda happy

5 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Mai bine ii trgeai un mat sau un ciorap pe gogu si nu se intampla nimic

| EuPaulA a răspuns:

Cred ca ai gresit categoria

| deletedprofile a răspuns:

Vezi daca folositi prezervative second-hand se rup imediat laughing "ha ha ha ce bune sunt glumele mele " Un prezervativ nu se rupe asa usor!

| kmy_4332 explică:

Mai bine taceai... puteai sa ma ajuti cu un sfat.nu sa imi spui ca am gresit categoria oh go on

| kmy_4332 explică:

Mentionez ca inainte cu 2 zile sa se intample faza asta o facusem pentru prima data...chiar si dupa 2 zile de la primul contact sexual a intrat foarte greu si m-a durut foarte tare...si nu a fost second-hand!