| Photograph_Maria_1999 a întrebat:

As avea si eu nevoie de putintel ajutor in legatura cu o intalnire. happy
Eu si iubitul meu dorim sa iesim intr-un loc cu ceva mai multa intimitate si sa fie caldurica, >:" ca putem sta si afara, dar totusi... e mai bine la caldurica in aceasta perioada happy. La o intalnire anterioara, am rezervat o camera de hotel intr-o zi. Eu, neavand inca 18 ani, nu am avut voie sa intru cu el in aceeasi camera...
Locuim in Pitesti si am vrea o locatie cat mai certa de aici, daca se poate. big grin
P.S.
Nu uitati de fundita pentru cel mai rapid si folositor raspuns! :* Multumesc! happy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

El fiind pedofil si tu minora poate sa faca puscarie deci nu se poate, asteptati vara din 2015 si aveti caldurica in parc, prin autobuz, metro.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă vrei să mergi la hotel, înseamnă că ai gânduri mari.Dar oare chiar merită? Mai bine ai alege vechiul Cuba, Barock sau Hush.E mai multă distracţie, decât să rezervaţi o cameră de hotel în care să deveniţi doi străini.

| dia200 a răspuns:

La el acasa. sau ceva local cu separeu ..totusi nu vad problema cu tatuajele, si eu am si asta nu inseamna ca is diferita de alti. el are 18 ani si tzia propus sa mergetzi intru hotel sa vorbitzi... fi serioasa gandestee putin.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

De ce nu la el acasa? sau e vreun looser care inca locuieste cu mami si tati?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Le cumperi parintilor un bilet la teatru / spectacol / concert si ai casa pentru tine sa faci sex

| Photograph_Maria_1999 explică (pentru suntserios):

Nu vrem sa facem dragoste... happy dorim doar un loc mai intim, sa putem sa vorbim diverse lucruri si sa ne sarutam mult mult...happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa existe si niste localuri cu separeuri mai intime, trebuie doar sa le cautati sau sa va interesati prin oras. Pentru niste mangaieri, sarutari si giugiuleli este suficient un astfel de loc, camera de hotel are o alta destinatie.Cat despre interzicerea sa mergi in camera cuiva cazat la hotel eu inca nu am auzit. Multa fericire cu ocazia sarbatorilor.

| cristimihailov a răspuns:

Nu puteti sa mergeti la munte?

| MidnightR a răspuns:

Ne cerem scuze atunci.
Dar in ziua de azi cand pomenesti cuvantul hotel toate gandurile duc la sex.
Se pare ca cazul tau e o exceptie totusi.
Nu trebuie neaparat sa fie un hotel.Si acasa puteti sa aveti o atmosfera romantica si sa faceti ceea ce doriti.
Tot ce trebuie sa faceti e sa le spuneti parintilor vostri sa se faca disparuti pentru ceva ore laughing

| Photograph_Maria_1999 explică (pentru MidnightR):

E putin mai greu cu parintii, nu prea sunt de acord cu el... happy Are doua tatuaje care le are facute de cand s.a despartit de fosta si a suferit mult, spune el. Asa si.a exteriorizat sentimentele, desi stia ca nu e una din cele mai bune metode. Acum regreta ca le are...
Vreo posibilitate fara sa afle parintii, sa iesim pe undeva prin oras, sau nu stiu, dar nu acasa\la hotel :-s?