| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, as dori din suflet sa ma ajute cineva cu o problema. Iau diane 35 corect la aceeasi ora in fiecare zi si azi sunt la ultima pastiluță, saptamana trecuta însă am facut dragoste neprotejat si a ejaculat in mine iar azi am vazut ca am cateva pete mici maronii se poate sa fiu însărcinată sau este normal? Vreau un raspuns. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este normal sa inceapa sangerarea chiar la ultimele 2-3 pastile. Riscul de a fi insarcinata etse absolut infim, neglijabil.

| Andreeush a răspuns:

Daca iei diane35 nu ai cum sa ramai insarcinata. Poti sa stai linistita.