| Fam590 a întrebat:

As vrea sa va rog sa imi raspundeti la o intrebare. In aceasta seara am facut dragoste cu iubitul meu, iar cand acesta a vrut sa intre in mine m.a lovit cu penisul atat de tare incat am ramas fara aer, nu m.am putut misca si am inceput sa plang. Cand m.am uitat jos aveam sange si pe sosete si in pat si mi.a mai curs. Oare am ceva foarte grav?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! A intrat in tine ca un animal fara preludiu, ce varsta ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat de mult sange cum reiese din relatarea ta, s-a putut produce numai/doar in cazul in care a existat himenul si acesta afost rupt dintr-o data in urma ''izbirii'' violente, brutale in forta a vaginului cu glandul/capul penisului. Sangerarea in sine NU ar reprezenta o stare/situatie grava in acest caz, insa poate fi cu adevarat grava in cazul in care sangerarea se produce ca urmare a unei rupturi vaginale din cauza penetrarii brutale, animalice. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...