| Blonda999 a întrebat:

Buna ....am si eu o intrebare...
Am vrut sa fac sex cu iubitul meu...a inceput bine, totul frumos asa, mi.a facut degetica limbi, i.am supt.o si cand a vrut sa o bage penisul in vagin nu a putut ....de ce nu a putut?
Sunt virgina...

9 răspunsuri:
| cosmin986522 a răspuns:

In primul rand cati ani ai de nu a putut?

| Blonda999 explică (pentru cosmin986522):

16 ani am

| cosmin986522 a răspuns (pentru Blonda999):

Probabil din cauza emotiilor a pierdut erectia, asa pateam si eu la inceput pana m-am obisnuit cu ea

Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns:

Nu știm. Cauze pot fi zeci:
- și-a pierdut erecția din cauza emoțiilor și supraexcitării (cel mai probabil)
- nu încăpea;
- nu erai destul de „umedă" și nu l-a dus capul să aibă lubrifiant la el;
- etc.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca i s-a culcat amicul.

| Blonda999 explică:

Am 16 ani