| Melisa26 a întrebat:

Astăzi am avut câteva biluțe (secreție branzoasa) foarte putin urat mirositoare, nu am avut act sexual si am avut ciclu menstrual in 15, dar mi-a venit doar 3 zile dintre care 2 zile foarte abundent si cu cheaguri de sânge, iar a 4a zi imi venea ca de obicei o scurgere puțin maronie cum ca am încheiat. Inainte am avut infecție urinară, care m-a ținut destul de mult, ce poate fi aceasta secreție? Oare sunt răcita jos? Am avut si dureri la spate si la ovare putin.

3 răspunsuri:
| Biu009 a răspuns:

Daca spui ca ai avut infectie urinara, mai bine mergi la doctor, decat sa iti dai cu presupusul.

| IoanaIoanaIoana111 a răspuns:

Buna seara! Ai putea sa ai o infectie intima. Daca nu este urat mirositoare, este doar secretia vaginala. ( este normal sa ai secretie vaginala) Dar daca are chiar si un putin miros urat, poate este o infectie si daca nu se trateaza la timp, poate duce la complicatii.

Mult succes in continuare!

| Lukozaur a răspuns:

Secretie branzoasa, inseamna ca ai candidoza, trebuie sa mergi la un ginecolog sa te consulte si sa-ti ia proba de acolo. Dupa ce vin rezultatele, medicul iti va prescrie un tratament.