| morena90 a întrebat:

Buna seara cateva sfaturi m-ar ajuta foarte mult maine am o intalnire romantica si parca mi-e frica ca dau gres la comportament, sunt un pic pudica si mie cam frica sa nu o dau in bara, Help Cum sa ma imbrac comport sad

6 răspunsuri:
| loOveeep a răspuns:

Pai in picioare botine(cu toc) sau cizme.o pereche de blugi mulati, un pulovar care imita lana. gri sau negru si parul indreptat si desfacut. machiaj: ruj rosu, ochii rimelati si foarte putin tus, si o culoare sidefata si stearsa cum ar fi alb sau un roz pal pe pleoape si sprancele creionate, o sa fii foarte cool big grin, si te comporti la fel si fara emotii PS: fara saruturi frantuzesti si fara prea multe atingeri laughing, doar pupici si strangeri in brate si strangeri de mana big grin bafta

| rocco09 a răspuns:

Te imbraci elegant, culorile le asortezi tu, mi se pare absurd sa iti spuna altcineva ce culori sa aiba imbracamintea, mai ales fiind fata, ai asta in sange.
Mai apoi fii tu insati, daca o sa fie baiat fain o sa iti respecte principiile, daca o sa fie magar si o sa o stie doar pe-a lui, si sa fii leguma dupa gustul lui, nu-ti trebuie tie! Pudoarea nu e ceva de care sa iti fie rusine si sa te transformi in panarama ca asa e la moda! Iti spune asta un baiat!

| TuRneR01 a răspuns:

Fi tu insati, n-ai de ce sa incerci sa pari altcineva care pe tine nu te reprezinta. Emotile o sa dispara repede comportate ca a tare normal

Ai putea sa te imbraci cu o rochie nujtu... o rochie rosie ar fi superba...

| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!
Fii tu insuti, nu te schimba. Nu trebuie sa ai emotii. Gandeste-te ca te intalnesti cu cineva cu care te cunosti de-o viata intreaga, si trebuie sa te comporti normal. Multor oameni le plac persoanele originale, normale, nu cele care exagereaza si incearca sa-si schimbe comportamentul doar pentru acel moment " special ".
Succes si lasa emotiile deoparte, te strica mai mult! La imbracaminte, incearca sa te asortezi, te descuri ca esti fata mare. Succes! :*

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Sa iti iei cercei mici si negri sau o culoare cat mai inchisa.Te dai pe la ochi cu rimel si putin tus sau creion.In picioare o perche de cizme si o perche de blugi foarte mulati.Bluza sa fie rosie sau mov.Sa nu fi stresata.El te-a placut asa cum esti.Incearca sa il asculti, nu interveni peste el. Cati ani ai?

| MicutaLui a răspuns:

In primul rind fii tu insuti, iar ca sa te simti mai increzuta in sine imbracate comod dar tot odata sexy, putin machiaj nu strica. Incearca sa nu te stresezi si fii naturala daca o sa te merite o sa-i placi asa cum estiwinking deci succes!