| Ana1018 a întrebat:

Hei! Am nevoie de niste sfaturi. Maine am prima intalnire cu un baiat foarte dragut. Nu vreau sa o dau in bara. Deci, fetelor care va pricepeti si baieti: Despre ca vreti sa vorbiti cu o fata? Dati-mi va rog, cateva intrebari si subiecte pentru prima intalnire. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Sa fi tu insuti, sa nu fi o prefacuta pentru ca asa o vei da in bara daca nu acum atunci putin mai tarziu! happy

1 răspuns:
| justanotheruser99 a răspuns:

Totul vine de la sine, nu ai nevoie de notite sau scenariu. Daca o dai in bara, pur si simplu improvizeaza.